امضا پیمان‌نامه دوستی با کتاب در کانون رضی

اعضای مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری رضی به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، پیمان‌نامه دوستی با کتاب امضا کردند.

به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، ۲۲ آبان‌ماه ویژه‌برنامه‌ای با حضور ظاهر نوری بخشدار رضی و جمعی از مسئولان شهر، حسین یوسفی کارشناس مسئول آفرینش‌های فرهنگی هنری و ادبی کانون پرورش فکری استان و با شرکت بیش از ۵۰ نفر از اعضای کودک و نوجوان با همکاری شهرداری برگزار شد.

بخشدار رضی در سخنانی به بیان اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی پرداخت و در ادامه، کارشناس مسئول کانون استان با تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم(ص) از اهمیت ترویج و توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی گفت.

او با اشاره به اثربخشی این فعالیت در کنار سایر برنامه‌های کانون، از مسئولان و والدین اعضا خواستار حمایت بیش از پیش از کانون و فعالیت‌های آن شد. یوسفی در خصوص اختصاص زمین جهت احداث مرکز فرهنگی هنری شهر رضی نیز تأکید کرده و از بخشدار و سایر مسئولان خواستار تسریع این امر شد. 

  در این برنامه، زهرا حاجی‌باقری سرپرست کانون رضی پس از خیرمقدم گویی به میهمانان و مدعوین، گزارش کوتاهی درباره فعالیت‌های انجام‌شده به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، نظیر خلاصه‌نویسی همراه با شخصیت‌پردازی داستان‌ها، کتاب سازی و طرح پیمان‌نامه دوستی با کتاب ارائه کرد.

از دیگر برنامه‌های اجراشده، رونمایی کتاب، تجلیل از فعالان عرصه‌ی کتاب و کتاب‌خوانی، شعرخوانی و همچنین قرائت متن پیمان‌نامه دوستی با کتاب بود که به امضای اعضا، مسئولان و اعضای شورای شهر رسید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =