حضور ۲۸ شرکت در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی

نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با حضور ۲۸ شرکت و موسسه دولتی، خصوصی و نهادهای مردمی دایر شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی با شعار «بازی برای همه» با حضور ۲۸ شرکت و موسسه دولتی، خصوصی و نهادهای مردمی از اعم از گروه‌های مشاوره بازی و بازی درمانی، مؤسسات آموزش از طریق بازی، مدارس و مهدکودک‌ها با فرآیندهای آموزشی بازی محور، گروه‌های برگزارکننده رویدادهای بازی محور، فضاهای بازی آموزشی و موزه‌های اسباب‌بازی و برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی تربیت مربی بازی در این دوره از جشنواره برپا شده است.

در این دوره از نمایشگاه ترویجی دسته‌بندی محتوایی مانند بازی‌های فکری، گروهی، حرکتی، رفتارساز سلامت، مهارت افزا، خلاقیتی، آموزش خانواده و مربیان، بازی‌های خلاق کودکان، آشنایی با مشاغل، هوافضا برای کودکان و معرفی فناوری نانو انجام شده است.

این نمایشگاه مناسب بازدید خانواده‌ها، مدارس و مدیران مدارس است.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «تمرین زندگی» از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در حجاب تهران میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =