برگزاری هفتمین جلسه شورای فرهنگی کانون کهگیلویه و بویراحمد

هفتمین جلسه شورای فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد صبح روز سه شنبه ٢١ آبان ۱۳۹۹ با دو دستور جلسه در مرکز شماره یک یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، این نشست با دو دستور جلسه موارد مربوط به موضوع پسا کرونا و پیامدهای اجتماعی و فرهنگی آن در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و برنامه‌های پیشنهادی اعضای شورا برگزار شد.

کبری اخلاقی نیا مدیرکل کانون استان در ابتدای این جلسه از زحمات مجموعه کانون استان در پیشبرد فعالیت‌های مجازی کانون در تمامی فرآیندهای زیرساخت، آموزش، تولید محتوا، و اطلاع رسانی تشکر و قدردانی کرد.

اخلاقی نیا گفت: در ایام شیوع بیماری کرونا، روحیه افزایی و ایجاد نشاط در بین کودکان و نوجوانان یکی از مؤلفه‌هایی است که کانون پرورش فکری در قالب مجموعه کارگاه‌های فرهنگی هنری و ادبی در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: برنامه ریزی‌ها و تعامل ‌بین سازمان‌های مرتبط با کودکان و نوجوانان باید به گونه‌ای هدفمند منجر به حصول نتایج درخور توجهی به نفع کودکان و نوجوانان باشد.

مدیرکل کانون استان گفت: رویکرد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قبال فضای مجازی بهترین فرصت برای حذف محدودیت‌های مکان و زمان می باشد و یکی از نتایج استفاده بهینه از این فضا، سوق دادن فعالیت‌های کانون به سمت کودکان و نوجوانان مناطق محروم و حاشیه نشین در بستر فضای مجازی می باشد.

در ادامه این جلسه بررسی فعالیت های فرهنگی هنری ادبی مراکز در فضای مجازی و تحلیل عملکرد شش ماهه کانون استان در دستور کار قرار گرفت.

ارائه پیشنهاد و نکته نظرها توسط  کارشناسان کانون استان در خصوص برنامه‌های پیشنهادی فرهنگی هنری ادبی مراکز ، پایان بخش این جلسه بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =