«کشاورز پیر و خرس قهوه‌ای» رضا رهگذر به ۷۵ هزار نسخه رسید

کتاب «کشاورز پیر و خرس قهوه‌ای» بازپرداخته‌ی رضا رهگذر برای ششمین بار از سوی کانون پرورش فکری بازنشر شد و شمارگان آن به ۷۵ هزار نسخه رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب با تصویرگری عادل رستم‌پور برای اولین بار در سال ۱۳۷۴ برای مخاطبان ۹ سال به بالا (نونهال) منتشر شده است.
داستانِ این کتاب در مورد پیرمردی روستایی است که تکه زمینی در کنار یک جنگل داشت و هر بار در آن چیزی می‌کاشت. وقتی محصولش می‌رسید، آن را به بازار می‌برد و می‌فروخت و زندگی خود و خانواده‌اش را تأمین می‌کرد. یک سال بهار که پیرمرد به سراغ زمینش رفت با یک خرس قهوه‌ای بزرگ روبه‌رو شد که از جنگل بیرون آمده بود. کشاورز برای اینکه خرس او را نخورد با خرس قرار گذاشت که محصول آن سال را با هم تقسیم کنند. خرس در طول آن فصل هیچ کمکی به پیرمرد نکرد، اما زمان برداشت محصول، ناگهان... .
کتاب «کشاورز پیر و خرس قهوه‌ای» رضا رهگذر (محمدرضا سرشار) دارای داستانی تخیلی، مصور و پندآموز است که در ۲۴ صفحه با قطع خشتی به چاپ رسیده است.
این کتاب در ششمین مرحله چاپ با شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شده است تا شمارگان آن در مجموع به ۷۵ هزار نسخه برسد.
علاقه‌مندان می‌توانند کتاب «کشاورز پیر و خرس قهوه‌ای» را با قیمت ۷ هزار تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، فروشگاه اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir  و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی خریداری کنند.

خرید کتاب کشاورز پیر و خرس قهوه‌ای از سایت فروش کانون 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =