فراخوان بخش علمی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون منتشر شد

دبیرخانه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی فراخوانی شرایط و مقررات ارسال آثار به بخش علمی این رویداد را اعلام کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مقاله‌های علمی پژوهشی و مروری بر کتاب‌های تالیفی، ترجمه و مرجعی که از سال ۱۳۹۵ تاکنون منتشر شده به همراه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علمی از سال ۱۳۹۷ تاکنون به عنوان قلمرو آثار این بخش معرفی شده است.
بر اساس فراخوان بخش علمی جشنواره قصه‌گویی، کتاب‌ها باید در زمینه‌ی مباحث نظری قصه، قصه‌گویی، قصه‌پژوهی و آموزش قصه‌گویی باشد و مقاله‌ها  نباید در جشنواره یا همایش دیگری ارایه شده باشد، اما در مورد رساله‌ها و پایان نامه‌ها شرط انتشار، لازم نیست.
بر همین اساس محورهای موضوعی مقاله‌های علمی برای شرکت در این رویداد باید با مضامین کارکردی قصه‌گویی در ابعاد فرهنگی، روان‌شناختی و جامعه شناختی، در زمینه‌ی اجرایی نیز شامل اصول قصه‌گویی، روش‌های تکمیلی و شیوه‌های قصه‌گویی و در حوزه محتوایی قصه‌گویی و رویکردهای نقد ادبی باشد.
علاقه‌مندان تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به نشانی تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ساختمان معاونت فرهنگی ارسال کنند.
هم‌چنین برای آگاهی بیشتر از شرایط و مقررات این فراخوان به پایگاه خبری کانون به نشانی kanoonnews.ir و سایت جشنواره به نشانی kanoonfest.ir مراجعه و در صورت نیاز با شماره ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۶۳ تماس بگیرند.
یادآوری می‌شود مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با شب یلدا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

فراخوان بخش علمی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =