تمدید ثبت‌نام کارگاه‌های تابستانی کانون، تا ۱۵ تیر

ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ۳۱ استان کشور تا روز ۱۵ تیر ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند پس از ورود به پایگاه مجازی کانون به نشانی gilan.kpf.ir، بخش کارگاه‌های برخط استانی مراجعه و ثبت‌نام کنند.
پیش از این مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌های تابستانی مجازی کانون پرورش فکری در استان‌ها تا ۱۳ تیر ۱۴۰۰ اعلام شده بود که اکنون این مهلت دو روز تمدید شد.
بر همین اساس، زمان شروع کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی، مهارت‌های زندگی و... از روز ۱۵ تیر و پایان آن ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ اعلام شده است.
علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا، می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.
این کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده، محدودیت جغرافیایی برای ثبت‌نام وجود ندارد و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.
یادآوری می‌شود این کارگاه‌ها به دو صورت برخط (آنلاین) و بدون محدودیت زمان (آفلاین) از سوی مدرسان صاحب‌نام هر رشته برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =