غلامرضا کیانی رییس کانون زبان ایران شد

با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان غلامرضا کیانی به‌عنوان رئیس کانون زبان ایران منصوب شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهدی علی‌اکبرزاده در این حکم با اشاره به شایستگی‌ها و سوابق ارزشمند غلام‌رضا کیانی آموزش زبان‌های خارجی را به عنوان یک مهارت ارتباطی و ابزاری قدرتمند برای گفت‌وگو و اثرگذاری فرهنگی دانسته است.
وی در حکم انتصاب رییس کانون زبان ایران تمرکز برآموزش‌های هدف‌مند مبتنی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی را با اهمیت عنوان کرده و خواستار تولید کتاب‌های آموزشی با رویکرد ترویج ارزش‌ها، تقویت و گسترش زبان‌های حوزه تمدن اسلامی، اشاعه و ترویج آموزش زبان و تربیت نیروی انسانی ماهر، ارائه خدمات مشاوره‌ای و هم‌یاری با وزارتخانه‌ها، ارگان‌ها و موسسه‌های دولتی و غیردولتی، تدوین روش‌ها و متدهای جدید مناسب با گروه‌های سنی مختلف شده است.
علی‌اکبرزاده هم‌چنین در این حکم خاطرنشان ساخته است تمرکز بر محتوای فرهنگی مورد نیاز کودکان، نوجوانان و جوانان ایران اسلامی در عرصه زبان‌آموزی می‌تواند تحقق این مهم را تسهیل بخشد.
او در پایان اظهار امیدواری کرده است با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و با هدف‌گذاری دقیق و تمرکز بر روش‌ها، محتواهای مورد نیاز، ارتباط با همکاران، مدرسان و دیگر سازمان‌ها و مجموعه‌های فرهنگی، بازنگری در امور اجرایی و ساختاری و احیای شورای اداری آموزشی کانون زبان، در جهت ارتقای جایگاه آن مجموعه به عنوان یک مرکز و مرجع فرهنگی آموزشی قدم‌های موثری برداشته شود.
کیانی دارای مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی از کشور انگلستان است و عضویت شورای دانشگاه فرهنگیان و دانشکده علوم انسانی، معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، عضو کارگروه توانایی علمی در رشته آموزش زبان انگلیسی، هیات اجرایی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان، فعالیت‌های مطبوعاتی و... از جمله سوابق کاری اوست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =