درخشش عضو کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد در مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین

عضو مرکز فرهنگی هنری باشت از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از نخستین مهرواره بین‌المللی نقاشی اربعین در اصفهان؛ صاحب نشان برنز شد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کهگیلویه و بویراحمد ، از میان ۲هزار اثر رسیده به بخش ملی و بین‌الملل این مهرواره، ۱هزار و ۵۵۰ اثر به بخش ملی و ۴۵۰ اثر به بخش بین‌الملل اختصاص داشت.

بر همین اساس، در رده سنی (۱۳ تا ۱۸ سال)  "راضیه خادمی عنا"  عضو ۱۴  ساله از مرکز شماره فرهنگی هنری باشت در میان نفرات برتر قرار گرفت و با اهدای نشان برنز از او تقدیر به‌عمل آمد.

هیأت داوران هم‌چنین۹۰ اثر شامل ۳۰ اثر را در گروه سنی ۵ تا ۹ سال، ۳۰ اثر را در گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ سال و ۳۰ اثر را در بخش ۱۳ تا ۱۸ سال به عنوان برگزیده انتخاب و با اهدای مدال طلا، نقره و برنز از آنان قدردانی کردند.

هیأت داوران این مهرواره شامل معصومه فاضلی‌مقدس، نادر فاطمی، مریم حسینی و مهتاب خاموشیان پیش‌تر۱۰ اثر را به عنوان برتر اعلام کردند.

گفتنی‌است، این فراخوان باهدف نشر و ترویج مفاهیم والای تربیتی، عهد با شهدا، تحکیم و نمایش پیوندهای عمیق از عاشورا تا ظهور منجی و ایجاد بستر مناسب برای بروز و شکوفایی استعدادهای هنری قشر آینده‌ساز جهان از سوی کانون پرورش فکری استان اصفهان منتشرشده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =