هفتمین نمایشگاه اسباب‌بازی کانون به ایستگاه آخر رسید/ برنامه روز پایانی

نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون روز ۲۸ فروردین به پایان می‌رسد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱به روز پایانی خود رسید.

طبق روال هرروز برنامه تلویزیونی «رخداد» هم از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد به پوشش تصویری نمایشگاه می‌پردازد و کارگاه‌های مهارتی و هنری با حضور مربیان کانون از ساعت از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد ادامه دارد.

همچنین برنامه تلویزیونی «مل مل» هم ساعت‌های ۱۶-۱۷، ۱۸-۱۹ و ۲۰-۲۱ در سالن شهید بهنام آخرین اجراهای خود را روی صحنه می‌برد و اجرای برنامه‌هایی ازجمله مسابقه، سرگرمی، بازی، نمایش و نقالی در ساعات ۱۸-۱۹:۳۰، ۱۹:۳۰-۲۲ و ۲۲:۳۰- ۲۴ بخش دیگری از برنامه‌های آخرین روز نمایشگاه هستند.

 امین عبدالملکی طراح بازی «هفت گنبد» نیز امروز مهمان نمایشگاه اسباب‌بازی می‌شود.

برپایی فیزیکی نمایشگاه اسباب‌بازی پس از سپری کردن ۲ سال کرونایی با استقبال خوب کودکان و نوجوانان و خانواده‌هایشان همراه بود.

محصولات هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، علاوه بر فروش حضوری در محل نمایشگاه همچنان تا امروز ۲۸ فروردین در فروشگاه اینترنتی محصولات کانون در دسترس مخاطبان قرار دارد.

نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی مصادف با ایام ماه رمضان از ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

هشتمین روز از نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی با عنوان «آپارتمان نشینی» نام‌گذاری شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =