شهرداری سی‌سخت آماده همکاری‌ با کانون پرورش فکری است

شهردار سی‌سخت در بازدید از مرکز فرهنگی هنری سی سخت آمادگی خود را برای همکاری‌های فرهنگی هنری با این مرکز اعلام کرد.

به گزارش روابط‌عمومی کانون پرورش فکری‌ کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد، کیانوش صیادی در جریان بازدید از مرکز فرهنگی هنری سی‌سخت  با حضور مدیرکل کانون استان گفت‌وگو کرد و از آمادگی این سازمان برای همکاری مشترک در زمینه‌های فرهنگی اجتماعی با کانون خبر داد.

وی در این زمینه گفت: همکاری کانون و شهرداری می‌تواند به توسعه فعالیت‌های متناسب کودک و نوجوان که تاثیر روانی و بازدهی بیشتری برای مخاطبان در مدت زمان طولانی دارد بیانجامد.

صیادی اظهار داشت: آمادگی داریم هر چه‌قدر کانون زمینه و بستر انجام فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی سی‌سخت را هموار کند در حد بضاعت کمک و حمایت کنیم.

کبری اخلاقی‌نیا مدیرکل کانون استان کهگیلویه و بویراحمد  نیز در این نشست ابتدا گزارشی از فعالیت‌های مراکز فرهنگی‌هنری کانون این استان ارایه کرد و در ادامه گفت: خواستار اتفاقات فرهنگی خوب و مفید هستیم تا اثرگذاری آن را در بچه‌ها شاهد باشیم و این مهم با برنامه‌ریزی دقیق امکان پذیر خواهد بود.

وی همچنین افزود: باید تلاش کنیم با توجه به شرایط موجود و کمبود امکانات و فضاهای اجتماعی و فرهنگی  مرکز فرهنگی هنری سی‌سخت، فعالیت‌هایی فراتر از برنامه‌های این مرکز برای کودکان و نوجوانان  انجام دهیم.

شهرداری سی‌سخت آماده همکاری‌ با کانون پرورش فکری است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =