«واقعاً، جدی جدی!» به چاپ بیست‌وهشتم رسید

کتاب «واقعاً، جدی جدی!» به نویسندگی امیلی ریوار و تصویرگری اَن - کلر دولیسل از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ بیست‌وهشتم رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ترجمه این کتاب را که مناسب مخاطبان بالای هفت سال (نوخوان) است را پرناز نیری بر عهده داشته است.

داستان کتاب «واقعاً، جدی جدی!» در مورد بابابزرگی است که همیشه برای نوه‌اش شارلی، قصه‌های شاد و بامزه می‌گفت و سرگرمش می‌کرد. اما حالا یک مرض وحشتناک آمده سراغش و هیچ‌کدام از قصه‌هایش را یادش نمی‌آید. دیگر حتی لبخند هم نمی‌زند.

شارلی فکر می‌کند حالا نوبت اوست که حتی برای یک لحظه هم شده، بابابزرگش را شاد کند و لبخند روی لب‌هایش بیاورد. یعنی می‌تواند؟...

بر اساس این خبر کتاب «واقعا جدی جدی!» سال ۱۴۰۱ برگزیده ششمین «جشنواره‌ی دانایی توانایی» شد. کتاب‌های منتخب هر دوره از «جشنواره دانایی توانایی» در پایان مهر هر سال به مدارس معرفی می‌شوند. در مرحله بعدی با انتخاب و سفارش مدارس، کتاب‌ها در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد تا در مراحل مختلف این جشنواره شرکت کنند.

کتاب «واقعاً، جدی جدی!» با رعایت قوانین بین‌المللی نشر (کپی‌رایت) از ناشر کانادایی BAYARD CANADA LIVERS INC خریداری شده است.

این کتاب برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ در ۲۴ صفحه رنگی منتشر شد و اکنون شمارگان آن در بیست‌وهشتمین چاپ به ۷۰هزار نسخه رسیده است.

یادآوری می‌شود این کتاب در قطع خشتی با قیمت ۳۵هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی digikanoon.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

«واقعاً، جدی جدی!» به چاپ بیست‌وهشتم رسید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =