کد خبر: 337506
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰
کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!» منتشر شد

کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!» و دو داستان دیگر، به نویسندگی رضا موزونی برای گروه سنی نوخوان (بالای ۷ سال) منتشر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب شامل سه داستان با نام‌های «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!»، «کاش حرف نمی‌زدی» و «قاصدک و سنگ» است.

رضا موزونی نویسندگی و احلام فائز تصویرگری کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!» را بر عهده داشتند.

در خلاصه پشت جلد کتاب آمده است: «پسر مثل یک لاک‌پشت کوچولو سرش را در آغوش مادرش گذاشت و گفت: «تو هم مثل دریا نگران می‌شوی، برای همین تند و تند به کوچه می‌آیی و دنبالم می‌گردی.» و بعد چشم‌هایش را بست...

صدای قلب مادرش را می‌شنید که انگار آرام شده بود: تالاپ... تالاپ... تالاپ. پسر گفت: «پس همه‌ی بچه‌ها، لاک‌پشت کوچولوی مادرشان هستند!» مادرش هم گفت: «مادرها هم دریای این لاک‌پشت‌ها هستند.»

کتاب «همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند! و دو داستان دیگر» در ۳۲ صفحه و به قیمت ۴۵هزار تومان با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی Digikanoon.ir تهیه کنند.

کتاب «همه بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند!» منتشر شد

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =