نشست مدیرکل و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فرماندار بویراحمد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد با فرماندار شهرستان بویراحمد دیدار داشت تا زمینه رفع مشکلات مراکز کانون دراین شهرستان برنامه‌ریزی و تبادل نظر کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با اشاره به اینکه مراکز کانون در زمینه رشد و شکوفایی و استعددیابی کودکان و نوجوانان فعالیت گسترده دارند، گفت: توسعه فعالیت‌های این مراکز و همچنین ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه فضای مختلف در این مراکز ضروری است.

سلیمان شهبازی در این دیدار با ارائه گزارش آماری از فعالیت و کارگاه های کانون پرورش درسطح شهرستان، گفت: با توجه به استقبال کودکان و نوجوانان این شهرستان از مراکز کانون پرورش فکری و برنامه‌های مختلف دراین مراکز رفع نیازها و کمبودهای موجود در این مراکز ضروری است.

این مقام مسئول در این دیدار افزود: فعالیت‌های کانون پرورش فکری که در رشته‌های مختلف فرهنگی، ادبی و خلاقیت است در تربیت ایمانی و رشد خلاقیت کودکان و نوجوانان اثرگذار است و باید برای توسعه فعالیتهای مختلف در مراکز کانون از ظرفیت نیروهای مردمی و گروه‌های جهادی به عنوان حلقه‌های میانی استفاده شود.

 فرماندار شهرستان بویراحمد نیز در این دیدار قول مساعدت در امر جذب اعتبارات برای مراکز کانون در سطح شهرستان را داد و گفت: توسعه مراکز کانون پرورش فکری یک ظرفیت برای ارائه آموزش‌ در بین کودکان و نوجوانان است.

شهرام مهدوی مطلق افزود: برای شاداب سازی و فضاسازی مرکز  بویراحمد  باید همکاری و مشارکت بین اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانا، فرمانداری و شهرداری انجام شود تا محیطی شاداب، مفرح، امن و با نشاط برای کودکان ایجاد شود.

 وی، با اشاره به اهمیت دوره ی کودکی و نوجوانی به عنوان مهمترین دوره تربیتی هر فرد گفت: توسعه مراکز آموزشی و فرهنگی برای آموزش به کودکان ونوجونان به عنوان آینده سازان ضروری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =