عرضه ۳۲ عنوان کتاب کانون با ۲۵ درصد تخفیف

۳۲ عنوان کتاب از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در سایت فروش محصولات کانون با ۲۵درصد تخفیف عرضه می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون پرورش فکری گفت: کانون هر چند وقت یک‌بار بخشی از کتاب‌های خود را به مناسبت‌های مختلف با تخفیف ویژه به مخاطبان عرضه می‌کند.
رضا برنگی افزود: در آستانه فصل تابستان و به منظور پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان از روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ به مدت یک ماه ۳۲ عنوان کتاب (هر هفته هشت عنوان) با ۲۵درصد تخفیف در سایت فروش محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir برای علاقه‌مندان ارایه می‌شود.
او در ادامه توضیح داد: برای هفته اول، سه عنوان کتاب شعر، سه عنوان کتاب داستان کودک و دو عنوان رمان برای نوجوانان در نظر گرفته شده است.


برنگی یادآور شد: «ابر اومد باد اومد» سروده افسانه شعبان‌نژاد، «از آسمون تا اینجا» (از مجموعه ترانه‌های خانه) سروده گروه شاعران، «خدا چه مهربان است» سروده‌ آکی کوکاگه یاما، ترجمه عبدالوحید ایزدپناه و برگردان به شعر جعفر ابراهیمی (شاهد)، «بابا آمد، نان آورد» نوشته مصطفی رحماندوست، «تولدت مبارک ای ماه قشنگ» نوشته فرنگ آیش و ترجمه فریده طاهری، «چه خوب، چه بد» به نویسندگی جوآن لوکسو و ترجمه اعظم‌السادات امینی، «دختری با روبان سفید» به نویسندگی مژگان کلهر و «دلقک» به نویسندگی هدی حدادی عنوان کتاب‌ها در هفته اول است.
یادآوری می‌شود عنوان‌ کتاب‌هایی که در هفته‌های آتی با تخفیف ۲۵درصد در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد به مرور اعلام خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =