کد خبر: 306118
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
«پشت دریاها کجاست؟» منتشر شد

کتاب «پشت دریاها کجاست؟» سروده‌ی مریم زرنشان مناسبِ کودکان و نوجوانان بالاتر از ۹ سال از سوی انتشارات کانون پرورش فکری منتشر و روانه‌ی بازار نشر شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب با تصویرگری «گلریز گرگانی» و نظارت هنری «کمال طباطبایی» به چاپ رسیده است.
«پشت دریاها کجاست؟» دربردارنده ۱۲ قطعه‌شعر با عنوان‌های کارِخدا، نقّاش نقشه، سوال، تصویر، زبانِ جوجه‌ای، نقّاش، جادّه‌ی نخ، بندباز، درختِ با اراده، دخترِ مهتاب، سیبِ شیرین و حرفِ دریا است.
در شعر «سیبِ شیرین» می‌خوانیم: مادربزرگم خانه‌ی ماست/ بامزه و شیرین‌زبان است/ خوردن برایش سخت سخت است/ دندان ندارد، ناتوان است/ او سیب شیرین دوست دارد/ در حرف‌هایش گفته این را/ سیبی برایش رنده کردم/ خوش‌حال شد گفتم: بفرما!
این کتاب در ۳۲ صفحه تمام‌رنگی با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۱۵هزار تومان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب و سایر آثار فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را از مراکز عرضه‌ی محصولات این مجموعه در سراسر کشور و فروشگاه اینترنتی کانون به نشانی shop.kpf.ir خریداری کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =