معرفی داوران مرحله منطقه‌ای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون

دبیرخانه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، داوران مرحله منطقه‌ای این رویداد فرهنگی و ادبی را معرفی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در مرحله‌ی منطقه‌ای این دوره از جشنواره قصه‌گویی، دو شیوه‌ی قصه‌گویی شاملِ بخش «آیینی‌سنتی» و بخش «ملی» به صورت جداگانه داوری می‌شود.
بر اساس این خبر، کل کشور به دو منطقه - یک منطقه ۱۵ استان و منطقه دیگر ۱۶ استان-  تقسیم شده است. داوران در تهران به صورت متمرکز، هم‌زمان یک گروه بخش «آیینی‌سنتی» و گروه دیگر «بخش ملی» را داوری می‌کنند.
«کبرا بابایی» نویسنده کودک و نوجوان و مدرس قصه‌گویی، «رضا موزونی» نویسنده و پژوهش‌گر ادبیات کودک و نوجوان، «محمد سیمزاری» نویسنده، بازیگر و کارگردان، داوران گروه اول بخش «ملی» مرحله منطقه‌ای را تشکیل می‌دهند.
همچنین «محمدرضا یوسفی» نویسنده و نظریه‌پرداز ادبیات کودک و نوجوان، «ملک چیذری» پژوهش‌گر ادبیات کودک و مدرس قصه‌گویی و «حامد زحمتکش» طراح و کارگردان، گروه دوم بخش «ملی» مرحله منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی هستند.
داوری بخش «آیینی‌سنتی» مرحله منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی را «فهمیه باروت‌چی» بازیگر و کارگردان تئاتر، «اردشیر صالح‌پور» نویسنده، پژوهش‌گر، کارگردان و مدرس تئاتر و «علی‌مراد خرمی» کارشناس فرهنگی کانون پرورش فکری و دبیر و داور چند دوره جشنواره قصه‌گویی تشکیل می‌دهند.
بر همین اساس، داوران بخش قصه‌گویی با زبان اشاره را نیز «وحیده نظری» مدرس زبان اشاره مدارس استثنایی و آموزگار کودکان کم‌توان ذهنی، «کیخسرو رنگرز» مدرس زبان اشاره انجمن ناشنوایان و آموزش و پرورش و «مهتاب شهیدی» مدرس و داور قصه‎‌گویی و مربی کانون پرورش فکری شامل می‌شوند.
مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیری محمد گودرزی‌دهریزی هم‌زمان با شب یلدا برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =