اعلام اسامی داوران سیزدهمین ویژه برنامه هفته پژوهش کانون

اسامی داوران سیزدهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیأت داوران این ویژه‌برنامه آثار را در قالب‌های جستارنویسی، مقالات (علمی پژوهشی، مروری)، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری، گزارش اقدام‌پژوهی، پژوهش اعضا و تحلیل آثار اقدام‌پژوهی بررسی کردند.

بر همین اساس، سیده‌نسرین سجادیان، محبوبه اسپیدکار و پروانه کیانیان ۱۵۲ اثر بخش «پژوهش اعضا» را داوری کردند.

همچنین داوری ۱۳۵ اثر بخش «گزارش اقدام‌پژوهی» و ۲۳ اثر بخش «تحلیل آثار اقدام‌پژوهی» نیز را سیده‌نسرین سجادیان، نزهت اکبری‌فر و فریبا فروزان‌فر بر عهده داشتند.

در عین حال، ۸۱ اثر بخش «مقاله» و ۳۲ اثر بخش «پایان‌نامه و رساله» از سوی حسین تولایی، بهار ملک‌پورشهرکی و مینا ذاکرشهرک ارزیابی شد و داوری ۵۳ اثر بخش «جستارنویسی» را مریم شریف‌نسب و حسن ذوالفقاری بر عهده داشتند.

این ویژه‌برنامه با هدف توسعه و ترویج فرهنگ پژوهش و همچنین بهبود کمی و کیفی فعالیت‌های کانون با توجه به سیاست‌های معاونت فرهنگی، روزآمدسازی فعالیت‌ها و اقدام‌ها از طریق پژوهش‌های کاربردی، کمک به ارتقای فعالیت‌های پژوهشی در کانون، ایجاد زمینه مناسب برای اشاعه و کاربست پژوهش‌های بنیادی، به‌ویژه پژوهش‌های کاربردی و معرفی پژوهشگران برتر و تقویت سازوکارهای انگیزشی این فعالیت در کانون، برگزار شد.

سیزدهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری از ۲۰ تا ۲۶ آذر ۱۴۰۰ با شعار «از مساله‌شناسی تا معرفت‌شناسی» برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =