اجرای برنامه‌های سومین گروه «عید تا عید با تماشاخانه‌های سیار کانون» تا ۲۷ تیر در قم

اجرای برنامه‌های سومین گروه ویژه‌برنامه «عید تا عید با تماشاخانه‌های سیار کانون» از روز شنبه ۲۵ تیر در استان قم آغاز شد و تا روز ۲۷ تیر ادامه دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ویژه‌برنامه «عید تا عید با تماشاخانه‌های سیار کانون» روز شنبه ۲۵ تیر کار خود را با اجرای نمایش «منم بچه مسلمان» به کارگردانی محمدصادق مقدسیان در استان قم آغاز کرد.

نمایش «منم بچه مسلمان» به موضوع‌هایی چون مهربانی، دوستی، امید و شادی می‌پردازد.

این تماشاخانه پیش از این با اجرای نمایش «بچه‌های ایران» به کارگردانی مهدی قلعه به استان‌های آذربایجان شرقی و البرز سفر کرده بود و پس از سه روز اجرای نمایش «منم بچه مسلمان» به کارگردانی محمدصادق مقدسیان برای کودکان و نوجوانان قم، از روز سه‌شنبه ۲۸ تیر دوباره با نمایش «بچه‌های ایران» که به معرفی شهرها و آداب و رسوم و محصولات و مشاغل مختلف هر استان همراه با موسیقی‌های محلی منطقه می‌پردازد، به استان البرز باز می‌گردد.

تماشاخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان علاوه بر اجرای نمایش، برنامه‌های متنوع دیگری در قالب قصه‌گویی توسط مربیان کانون و بر اساس کتاب‌های کانون و قصه‌های بومی، معرفی کتاب، پخش فیلم‌های سینمایی و انیمیشن، مسابقه و سرگرمی نیز دارند.

ویژه‌برنامه «عید تا عید با تماشاخانه‌های سیار کانون» با همکاری و همراهی نهادهای مختلف در استان‌های کشور که دغدغه‌های مشترکی در حوزه تعلیم و تربیت دارند، به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم، از ۱۵ تیر آغاز شده و تا ۵ مرداد در استان‌های مختلف ادامه خواهد داشت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =