سه عنوان کتاب از مجموعه «کودکی نامداران» به چاپ هفتم رسید

کتاب‌های «العبد؛ من محمدتقی بهجت هستم»، «مرد روزهای سخت؛ من مصطفی‌چمران‌ هستم» و «بانوی شعر فارسی؛ من پروین‌اعتصامی‌ هستم» در حالی به چاپ هفتم رسید که مسابقه کتابخوانی «کودکی نامداران» تا 15 آذر تمدید شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مجموعه «کودکی نامداران» شامل داستان‌هایی است که با شخصیت‌پردازی مناسب و تصویرسازی جذاب، نوجوانان را به فضای زندگی این چهره‌ها در قرن گذشته نزدیک می‌کند.

مجموعه نامداران در قالب ۱۰ عنوان کتاب به شیوه اول شخص و از زبان شخصیت اصلی به کودکی چهره‌های نامدار ایرانی در حوزه‌های مختلف می‌پردازد و شامل داستان‌هایی است که با شخصیت‌پردازی مناسب و تصویرسازی جذاب، نوجوانان را به فضای زندگی این چهره‌ها در قرن گذشته نزدیک می‌کند.

برهمین اساس کتاب‌های «العبد؛ من محمدتقی بهجت هستم»، «مرد روزهای سخت؛ من مصطفی‌چمران‌ هستم» و «بانوی شعر فارسی؛ من پروین‌اعتصامی‌ هستم» بخش‌هایی از دوران کودکی محمدتقی بهجت، مصطفی چمران و پروین‌اعتصامی‌ را روایت می‌کند و مناسب گروه سنی نونگاه (بالای ۱۲ سال) است.

همچنین کتاب‌های «العبد؛ من محمدتقی بهجت هستم»، «مرد روزهای سخت؛ من مصطفی‌چمران‌ هستم» و «بانوی شعر فارسی؛ من پروین‌اعتصامی‌ هستم» برای مسابقه کتاب‌خوانی «کودکی نامداران» داستان کودکی سه چهره نامدار ایرانی؛ که درحال برگزاری است، انتخاب شدند.

این سه جلد کتاب هرکدام در ۲۴ صفحه، قطع وزیری و به قیمت ۴۰هزار تومان با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

مسابقه کتابخوانی «کودکی نامداران» از ۲۰ مهر آغاز شده و تا 15 آذر تمدید شده  است. علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال عدد ۶ به ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۰۰۰ و یا مراجعه به سایت Digikanoon.ir کتاب‌ها را تهیه کنند.

این کتاب‌ها در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی Digikanoon.ir با ۲۰درصد تخفیف در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =