«دنیای خیال‌انگیز من» به یزد رسید

نمایش زنده عروسکی «دنیای خیال‌انگیز من» به نویسندگی و کارگردانی بهناز مهدی‌خواه از ۱۷ تا ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ در استان یزد اجرا می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در راستای طرح تناوبی تئاتر در استان یزد اجرا می‌شود.

در خلاصه این نمایش آمده است: بازیگری با یک دامن خیلی بزرگ خودش را هنرمند معرفی می‌کند و می‌گوید با دنیای آدم‌ها سر و کار دارد، آدم‌هایی که دنیای‌شان هر کدام یک رنگ است، اما دنیای خود او رنگ و وارنگ است، مثل رنگین کمان....

نمایش «دنیای خیال‌انگیز من» سال ۹۸ به‌عنوان نمایش برگزیده بخش خردسال مرکز ملی اسیتژ ایران معرفی شد.

«دنیای خیال‌انگیز من» به یزد رسید

همچنین در بیست‌وششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان نامزد دریافت جوایز بخش کارگردانی، بازیگری و طراحی صحنه شد و در پایان توانست عنوان بهترین بازیگر زن را از آن خود کند.

از دیگر موفقیت‌های این نمایش می‌توان به برگزیده بهترین طراحی لباس و تقدیر ویژه یونسکو در جشنواره کودک و نوجوان تفلیس (گرجستان) در سال ۲۰۲۲ و همچنین نمایش برگزیده جشنواره کودک و نوجوان بورسا (ترکیه) در سال ۲۰۲۲ اشاره کرد.

عوامل نمایش «دنیای خیال‌انگیز من» عبارتند از: بازی‌دهنده و بازیگر: بهناز مهدی‌خواه، دستیار کارگردان: محسن ابوالفتحی، موسیقی: آرش سلگی، شاعر: آزاده فرهنگیان، طراح صحنه و دکور: مریم غلامی و بهناز مهدی‌خواه، طراح و سازنده عروسک: بهناز مهدی‌خواه، طراح پوستر و بروشور: یاسمن سلگی، طراح نور: محمدرضا شاملوفرد، طراح لباس: مریم غلامی، منشی صحنه: فاطمه صلواتی‌زاده، مدیر صحنه: مبینا افراسیابی، ساخت تیزر و افکت: فرزاد سلیمانی، حمیدرضا حسینعلی و علیرضا آقایی، عکاس: فرزاد سلیمانی، مهسا طهری و مسئول روابط عمومی: ریحانه مطهری.

«دنیای خیال‌انگیز من» به یزد رسید

طرح تناوبی تئاتر در راستای درخواست مراکز هنری و مراکز کانون استان‌ها و با نظارت مستقیم مرکز تولید تئاتر کانون از میان تولیدات این مرکز اجرا می‌شود.

نمایش‌های شرکت کننده در این طرح به صورت اجرای صحنه‌ای در سالن‌های شهر تهران و سالن های مراکز استان‌ها یا بر روی تماشاخانه سیار کانون در مناطق مختلف استان ها اجرا می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =