مهلت شرکت در چهارمین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی کانون تمدید شد

مهلت شرکت در چهارمین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی کانون پرورش فکری به دلیل مشارکت و تقاضای علاقه‌مندان به حوزه طراحی اسباب‌بازی تا ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، با اعلام دبیرخانه چهارمین رویداد ملی ‌ایده‌آزاد اسباب‌بازی تاکنون از ۲۲ استان کشور علاقه‌مندان به حوزه طراحی اسباب‌بازی ایده‌های خود را در تارنمای این رویداد بارگذاری و ثبت‌نام کرده‌اند.
چند سالی است که رویداد ملی ایده‌آزاد از سوی اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف شناسایی و پرورش استعدادهای ایرانی در حوزه طراحی اسباب‌بازی و آموزش از سوی اساتید، برای منتخبان و ایجاد بانک اطلاعات از جوانان و علاقه‌مندان به طراحی اسباب‌بازی برگزار می‌شود.
در حال حاضر یکی از مشکلات صنعت اسباب‌بازی استفاده از طرح‌های اسباب‌بازی‌های خارجی به دلیل، عدم رعایت حق نشر در این حوزه از سوی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران اسباب‌بازی است.
رویداد ملی ایده آزاد کانون این امکان را برای تمام تولید کنندگان اسباب‌بازی ایرانی فراهم کرده است تا در صورت علاقه، نسبت به تولید طرح‌های منتخب اقدام کنند.
ثبت‌نام و فرایند شتاب‌دهی ایده‌ها برای ایده‌پردازان از سوی کانون رایگان است و چهارمین دوره این رویداد با رویکرد اسباب‌بازی‌های شناختی و حمایت ستاد توسعه فناوری‌ها و علوم‌شناختی همراه خواهد بود.
چهارمین رویداد ملی ایده‌آزاد به عروسک‌های ملی و بومی نگاه ویژه خواهد داشت و در بخش اختصاصی به برگزاری کارگاه‌های ویژه با حضور متخصصان داخلی و خارجی اهتمام می‌ورزد.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط و مقررات چهارمین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی می‌توانند به پایگاه خبری کانون به نشانی kanoonnews.ir و وبگاه رویداد ایده‌آزاد به نشانی ideaazad.ir مراجعه کنند.

فراخوان چهارمین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی کانون

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =