میزبانی کانون از  کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بین‌المللی قرآن

با آغاز فعالیت رسمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در تهران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز فعالیت‌های خود را در این نمایشگاه آغاز کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، همزمان با آغاز به‌کار سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن آغاز فعالیت خود در این نمایشگاه به عرضه کتاب‌ها و سرگرمی‌های خود در مصلای تهران پرداخته است.
در این نمایشگاه که از دوازدهم تا بیست‌ونهم فروردین ۱۴۰۲ در مصلای تهران برگزار می‌شود، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش عرضه محصولات و اجرای فعالیت‌های فرهنگی به ارائه خدمات برای بازدیدکنندگان می‌پردازد.
ارائه و فروش جدیدترین محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شامل کتاب و سرگرمی‌های سازنده و همین‌طور اجرای قصه‌گویی و نمایش‌ عروسکی، فعالیت‌های فرهنگی مربیان مراکز کانون با موضوع‌های قرآنی و دینی از جمله برنامه‌های کانون در این نمایشگاه است.
در این نمایشگاه که غرفه ویژه‌ای از سوی کانون برای قصه‌گویی مهیا شده است، هر شب قصه‌گویان برجسته و برگزیده کشوری و بین‌المللی در نوبت‌های مختلف از ساعت ۱۷ تا ۲۴ به قصه‌گویی در قالب‌ها و شیوه‌های مختلف می‌پردازند که قصه‌گویی به زبان اشاره یکی از این بخش‌هاست.
برگزاری مسابقه و برپایی کارگاه نقاشی برای کودکان و نوجوانان از دیگر فعالیت‌های کانون در این بخش است. همچنین به صورت ویژه تماشاخانه سیار کانون نیز ضمن ارائه خدمات در محدوده نمایشگاه قرآن در مصلی و طبق جدول برنامه‌ریزی شده در شهرهای مختلف نیز به ارایه خدمات می‌پردازد.
سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ تا ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ١٧ تا ٢۴ پذیرای علاقه‌مندان در مصلای امام خمینی تهران است.

میزبانی کانون از  کودکان و نوجوانان در نمایشگاه بین‌المللی قرآن

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =