دو عنوان کتاب سیدمهدی شجاعی بازنشر شد

دو عنوان کتاب از سیدمهدی شجاعی با موضوع پیامبر اسلام(ص) و حضرت فاطمه‌زهرا(س) همزمان با سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب «والعادیات» برای نخستین بار در سال ۱۳۶۳ و کتاب «دختر آسمانی» در سال ۱۳۸۱ از سوی کانون منتشر شد و اکنون این دو کتاب به ترتیب به چاپ هفتم و دوم رسیده است.

تصویرگری کتاب «والعادیات» را زنده‌یاد بهرام خائف و کتاب «دختر آسمانی» را خشایار قاضی‌زاده بر عهده داشته‌اند.

در خلاصه کتاب «والعادیات» می‌خوانیم: به پیامبر(ص) خبر می‌رسد که عده‌ای در اطراف مدینه سرگرم تدارک برای حمله به مدینه هستند. پیامبر دو بار گروهی را به مقابله با آنان می فرستد، اما هر بار، گروه مجاهد شکست خورده و به مدینه باز می‌گردند. تا اینکه بار سوم، پیامبر پرچم فرماندهی را به دست علی(ع) می‌دهد و...

دو عنوان کتاب سیدمهدی شجاعی بازنشر شد

کتاب «دختر آسمانی»، قصه زاده شدن حضرت فاطمه(س) و آراسته شدن آفرینش به وجود محبوب اوست. کتاب با نگارش و تصاویری زیبا به شرح جایگاه والای آن بانوی ارجمند پرداخته و دلیل گمنام بودن مقبره آن بانو را بیان می‌کند.

بر اساس این خبر، کتاب «والعادیات» که برگزیده‌ی جشنواره کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری شده است در ۲۸ صفحه رنگی با قیمت ۴۰هزار تومان برای گروه سنی نونهال (۹+) منتشر شده است.

کتاب «دختر آسمانی» نیز در ۳۲ صفحه رنگی، قیمت ۴۵هزار تومان برای گروه سنی «نونگاه» (۱۲+) به چاپ رسیده است.

شمارگان این دو کتاب به ترتیب به ۱۸هزار و ۵هزار نسخه رسیده است.

این دو کتاب در غرفه کانون پرورش فکری در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که روزهای ۱۲ تا ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ در مصلای امام‌ خمینی(ره) واقع در انتهای سالن شبستان، ستون ۱۱۳ با ۱۰درصد تخفیف برگزار می‌شود،  عرضه شده است.

علاقه‌مندان، علاوه بر این می‌توانند این کتاب‌ها و دیگر آثار کانون را از فروشگاه‌های کانون و سامانه دی‌جی‌کانون به نشانی Digikanoon.ir خریداری کنند.

دو عنوان کتاب سیدمهدی شجاعی بازنشر شد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =