برگزاری دومین دوره سلتا دانشگاه کمبریج در ایران با همکاری کانون زبان

با همکاری کانون زبان ایران دومین دوره‌ی آموزشی سلتا دانشگاه کمبریج برای مدرسان زبان انگلیسی این مجموعه آموزشی در اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مشاور رییس کانون زبان ایران در باره این دوره گفت: دوره سلتا دوره پرطرفداری است که برای مدرسان زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم و زبان خارجی از سوی دانشگاه کمبریج ارایه می‌شود.
علیرضا اسلامی افزود: مدرک این دوره به عنوان معتبرترین مدرک این حوزه از نظر گستره مقبولیت آن از سوی مؤسسات آموزش زبان در سطح جهان شناخته می‌شود. 
به گفته او، مدرسان می‌توانند با شرکت در این دوره دانش خود در زمینه تدریس زبان انگلیسی را به‌روز کنند و در محیط واقعی کلاس آموزشی با نظارت استادان خبره کمبریج، مهارت‌های تدریس‌شان را ارتقا بخشند. از سوی دیگر کاهش هزینه شرکت در دوره آنلاین سلتا گرایش به سمت این دوره را شدت بخشیده است.
وی یادآور شد: تاکنون هیچ مرکزی در ایران به صورت رسمی نمایندگی برگزاری این دوره را اخذ نکرده است، پیش از این متقاضیان شرکت در این دوره ناچار به سفر به کشورهای همسایه و اقامت چند هفته‌ای برای گذراندن این دوره بودند، اما همه‌گیری کرونا و به طبع آن گسترش آموزش‌های آنلاین این فرصت را در اختیار گذاشت تا کانون زبان ایران برای ارتقا سطح دانش و توانمندی‌های مدرسان تمهیدات و تسهیلاتی را برای‌شان فراهم کند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند. 
اسلامی خاطرنشان کرد: پیش از این پرداخت هزینه‌های دوره برای متقضایان سفر به کشورهای همسایه از طریق مؤسسه کمبریج ایران صورت پذیرفت و کانون زبان ایران ثبت‌نام متقاضیان، هماهنگی‌های لازم برای انجام مصاحبه و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری کلاس‌های این دوره را عهده‌دار بود.
او با بیان این که پیش از این یک دوره با همکاری کانون  زبان  در ایران برگزار شد، اضافه کرد: مدرک این دوره تفاوتی با مدرک دوره حضوری ندارد و آنلاین بودن دوره در مدرک آن‌ها نوشته نمی‌شود. اگرچه برگزاری کلاس‌های آنلاین با دشواری‌ها و محدودیت‌هایی مواجه است.
وی در پایان گفت: تلاش می‌کنیم دوره جدید در اردیبهشت ۱۴۰۰ در حدود ۱۰ هفته و به صورت دو روز در هفته برگزار ‌شود. 
یادآوری می‌شود متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۳۲۱۳۹۴-۰۲۱ تماس گرفته و یا با ایمیل ili.celta@gmail.com مکاتبه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =