داوری‌ بازی‌های رایانه‌ای حوزه کودک و نوجوان از سوی کانون

برترین‌ بازی‌های رایانه‌ای حوزه کودک و نوجوانِ پنجمین جشنواره بازی‌های جدی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای، از سوی کانون پرورش فکری داوری می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کانون با هدف حمایت از پدیدآورندگان تولیدات فرهنگی از بازی‌های برگزیده مرتبط با حوزه کودک و نوجوان در «جشنواره بازی‌های جدی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای» در سال ۱۴۰۰ در مجموع تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی قدردانی می‌کند.
بر همین اساس، بازی‌های رایانه‌ای برگزیده این رویداد نیز در اولویت تولید کانون پرورش فکری قرار می‌گیرد.
جشنواره بازی‌های جدی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای فرصتی برای برداشتن گام‌های اصولی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی است تا در کنار بررسی بازی‌های جدی و حرفه‌ای به شناسایی استعدادهای جوان و نوظهور این حوزه دست یابد و ضمن تشویق و قدردانی از آثار برتر، زمینه‌ساز تولید و ارائه آثار قابل اعتماد به بازار باشد.
علاقه‌مندان تا ۲۳ مهر سال ۱۴۰۰ برای ارسال آثار خود به این بخش فرصت دارند تا نسبت به ثبت‌نام از طریق نشانی /https://survey.porsline.ir/s/9yTA4HB اقدام کنند.
بر همین اساس، کانون پرورش فکری برای تولید محتوای مناسب و همچنین حمایت از طراحان، ایده‌پردازان و پدیدآورندگان آثار فاخر در تمام حوزه‌های فرهنگی و هنری سعی کرده است در قالب همکاری به صورت سرمایه‌گذاری، مشارکت و مشاوره، زمینه‌ساز بروز استعدادهای درخشان در حوزه‌های فرهنگی کودک و نوجوان باشد.
اداره‌کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چند سال گذشته با بررسی و تحقیق در صنعت اسباب‌بازی و بازی‌های رایانه‌ای در حوزه معرفی و شناسایی افراد خلاق در عرصه طراحی بازی اقدام و رویدادهای ایده‌آزاد اسباب‌بازی و بازی‌های جدی را برگزار و حمایت کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =