کد خبر: 293467
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
ویژه برنامه هفته پژوهش کانون برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه هفته پژوهش به همراه قدردانی از برگزیدگان بخش علمی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به مدت دو روز برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این ویژه برنامه با شعار «آینده ساختنی است» از روز یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ به مدت دو روز در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
کارگاه‌ «پژوهش و کاوشگری برای اعضای کانون» با حضور محبوبه اسپیدکار و کارگاه «نبایدهای اقدام پژوهی» با حضور اقبال قاسمی‌پویا در اولین روز این ویژه‌برنامه، یک‌شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ صبح و از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ برگزار می‌شود.
ارایه یک اثر پژوهش اعضا در ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲ همین روز و در پنل یک ساعتی بعد از ظهر از ساعت ۱۶ تا  ۱۷ هم سه اثر برگزیده در سه بخش طرح پژوهشی، اقدام‌پژوهی و مقاله برای مخاطبان ارایه می‌شود.
همچنین در دومین روز از ویژه‌برنامه هفته پژوهش نشست «روایت پژوهی» با حضور مریم شریف‌نسب از ساعت ۸ صبح به مدت دو ساعت برگزار می‌شود.
از ساعت ۱۰:۳۰ تا ساعت ۱۲ هم سه مقاله برگزیده جشنواره قصه‌گویی ارایه خواهد شد. در بعد از ظهر روز دوم، آیین پایانی از ساعت ۱۴ به مدت دو ساعت برگزار خواهد شد.
یادآوری می‌شود نمایشگاه هفته پژوهش از ۱۰ تا ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در نگارخانه فیروزه از ساعت ۹ تا ۱۷ برپاست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =