هنرمندان، هم‌بازی کودکان پیوندی شدند

جمعی از هنرمندان به عنوان حامیان کودکان پیوندی و بی‌سرپرست، ضمن حضور در نمایشگاه اسباب‌بازی به فرهنگ‌سازی درباره تعامل با این کودکان پرداختند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهراوه شریفی‌نیا، گلاره عباسی، رویا میرعلمی و شرمین نادری ظهر روز ۲۸ آبان به همراه کودکان بی‌سرپرست، بیماران ایکتیوز و اعضای انجمن اهدای عضو در چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری حضور یافتند.

بر اساس این گزارش، مهمانان کوچک جشنواره، ضمن آشنایی با بخش ترویجی در فضاهای تعبیه شده برخی بازی‌های مهارتی هنری را آموختند و هنرمندان نیز با آن‌ها همراه شدند.

بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون همچنین تلاش داشتند خانواده‌ها و کودکان را با تعامل برابر آشنا کرده و به فرهنگ‌سازی در حوزه‌ی برخورد با کودکانی که دارای بیماری هستند، بپردازند.

گفتنی است در اولین حضور این سه هنرمند در جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی، آنان از تنوع محصولات و امکانات این رویداد سخن گفته و این فضا را مناسب حضور تمام رده‌های سنی دانستند.

گفتنی است که جشنواره‌ی امسال تلاش داشته است تا بازی را به عنوان فعالیتی برای همگان به مخاطبان معرفی کند، در همین راستا روز گذشته جمعی از پدربزرگ ها و مادربزرگ‌ها و صبح روز ۲۸ آبان کودکان نابینا از بازی‌های ارایه شده در جشنواره استفاده کردند.

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی تا ۲ آذر ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میزبان علاقه‌مندان است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =