تماشای روند تولید انیمیشن‌های بخش مسابقه جشنواره پویانمایی تهران از فیلمنامه تا محصول نهایی

روند تولید ۳۰ اثر از آثار بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در نمایشگاه «از فیلمنامه تا انیمیشن» در معرض تماشا قرار گرفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه مشترک آسیفا و انجمن صنفی فیلمسازان انیمیشن به نام «از فیلمنامه تا انیمیشن» همزمان با دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران در محل برگزاری این‌ رویداد برپا است. 

روند تولید فیلم‌های انیمیشن کوتاه و تجربی همواره جذابیت فراوانی برای علاقه‌مندان و متخصصان این رشته داشته است و مشاهده این روند در کنار نمایش فیلم‌ها می‌تواند دستاوردهای بسیاری برای فیلمسازان داشته باشد. در همین راستا نمایشگاه «از فیلمنامه تا انیمیشن» در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران با هدف به نمایش درآوردن مراحل تولید آثار حاضر در بخش مسابقه به نمایش درآمده است. 

در این نمایشگاه روند تولید ۳۰ اثر از آثار بخش مسابقه شامل سکانسی از فیلمنامه، استوری برد، محتوا، طراحی فضا، شخصیت و قاب نهایی فیلم در آستانه ورود به سالن شهید بهنام به نمایش گذاشته شده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران به دبیری محمدرضا کریمی‌صارمی ۸ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب در حال برگزاری است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =