عمو فیتیله‌ای‌ها مهمان چهارمین روز نمایشگاه اسباب‌بازی می‌شوند

چهارمین روز از هفتمین نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی کانون با برگزاری ویژه‌برنامه‌ای با حضور عموفیتیله‌ای‌ها و خاله شادی همراه است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، چهارشنبه ۲۴ فروردین همزمان با چهارمین روز از هفتمین نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌ای با حضور خاله شادی و عمو فیتیله‌ای‌ها در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
این برنامه از ساعت ۲۱:۳۰ با اجرای عمو شکلات آغاز می‌شود و در ادامه خاله شادی به اجرای سرود قطار شادی و انجام مسابقه با کودکان حاضر در سالن می‌پردازد. همچنین اجرای سرود مترویی از دیگر برنامه‌های چهارمین روز نمایشگاه اسباب بازی است.
از نکات قابل توجه این برنامه حضور عمو فیتیله‌ای‌ها، شخصیت‌های تلویزیونی محبوب کودکان و نوجوانان است. همچنین این شب‌ها مل‌مل دیگر شخصیت محبوب کودکان در محل کانون در سه سانس ۱۶ تا ۱۷، ۱٨ تا ۱۹ و ۲۰ تا ۲۱ به اجرای نمایش می‌پردازد.
سخنرانی سیدمحمد نقیب معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه درباره این دوره از نمایشگاه و اقدامات فرهنگی متروی تهران از دیگر بخش‌های برنامه ویژه چهارمین روز نمایشگاه اسباب‌بازی است.


هفتمین نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان علاوه بر این ویژه‌برنامه، به طور روزانه کارگاه‌های مهارتی و هنری با حضور مربیان مراکز کانون درنظر گرفته است که از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد میزبان کودکان و نوجوانان هستند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید حضوری محصولات هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به مرکز آفرینش های کانون مراجعه کنند یا از ۲۴ تا ۲۸ فروردین ماه در فروشگاه اینترنتی محصولات کانون به نشانی Digikanoon.ir  با ۱۰ درصد تخفیف برای خرید اینترنتی اسباب‌بازی‌ها اقدام کنند.
نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی مصادف با ایام ماه رمضان از ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =